Валентина обійшла десятки лікарів, поки отримала правильний діагноз

Історія Валентини (тиреотоксикоз)

Illustration

"У мене стався серцевий напад, який супроводжувався частим серцебиттям і падінням артеріального тиску. Швидка відвезла мене в кардіологічне відділення. Спочатку я подумала, що це через проблеми з серцем і почала лікувати серце.
Але напади не припинялися. Навпаки - вони стали траплятися все частіше і частіше.
Кожен, хто хоч раз пережив серцевий напад, знає, як це страшно. Ти готовий на все, лише б таке більше ніколи не повторилося. Ось і я обійшла десятки лікарів в надії на допомогу - спочатку державних, потім приватних. Мене дивилися, призначали обстеження, ставили то один діагноз, то інший, виписували ліки, які не давали ефекту.
Коли я поверталася з тими ж скаргами, відправляли до інших фахівців.

Навіть до гастроентеролога мене направили. Скільки грошей я викинула на вітер за цей час, навіть не хочу рахувати, щоб не засмучуватися. Зрештою я зрозуміла, що вони просто не знають, що зі мною робити ", - розповідь Валентини так схожий на історії сотень пацієнтів, яким не пощастило відразу отримати кваліфіковану консультацію щодо щитовидної залози.

Але, на відміну від багатьох зневірених, які втомилися оббивати пороги лікарень і махнули рукою на своє здоров'я, Валентина не здалася. Вона вирішила взяти все в свої руки. Вивчивши тонну інформації, жінка запідозрила, що причини її проблем з серцем - в щитовидці. Вона вирішила, що більше не буде витрачати час на марне ходіння по лікарях і звернеться тільки в профільне медустанову. На різних форумах і в соцмережах вона не раз зустрічала хороші відгуки про державний хірургічному відділенні обласної клінічної лікарні на Багговутівській в Києві. Туди Валентина і записалася на консультацію.

"Поки доктор читав мої аналізи, я дуже переживала. Але він зміг мене переконати, що все буде добре. За результатами обстежень виявилося, що доведеться видаляти щитовидку. Мене лякало не тільки хірургічне втручання, але і те, як я буду жити, залишившись без такого важливого органу. Василь Петрович заспокоїв мене і пояснив, що жоден орган неможливо замінити так, як щитовидку - звичайним прийомом таблетки. Це один з тих небагатьох лікарів, який не тільки лікує, а й вміє підтримати - як друг ", - ділиться враженнями Валентина.
"Мене підкупило ще й те, що щитовидну залозу тут лікують і оперують за європейськими протоколами, а обстеження проводять на хорошому сучасному обладнанні. Та й взагалі обстановка цілком європейська - нічого спільного з тими лікарнями, які багато хто з нас собі уявляють, почувши слово" державна ". Що тут скажеш: прогрес не стоїть на місці!

Illustration

Після операції серцевих нападів у мене більше не було. Думаю, вже й не буде.
Моя вам порада: якщо ви підозрюєте у себе проблеми з щитовидкою - звертайтеся і навіть не думайте! Насправді немає жодної причини це терпіти або боятися ".

Симптоми, описані Валентиною - поширена проблема серед українських жінок. Згідно зі статистикою МОЗ, вони в 9 разів частіше за чоловіків страждають тиреотоксикозом, який в більшості випадків призводить до серцевої симптоматиці. Але іноді надлишок гормонів щитовидної залози виробляє пухлина або вузол зі злоякісним вмістом. Точну причину може визначити тільки кваліфікований лікар після обстежень. Чим раніше це станеться, тим більше шансів на повне одужання.

За даними ВООЗ, за останні роки глобальний приріст захворювань щитовидної залози серед мешканок розвинених країн становив 52%. Зокрема збільшилася частка злоякісних пухлин і вузлових утворень. Беручи до уваги цю тривожну статистику, можна зробити висновок: рання діагностика життєво необхідна. Якщо ви помітили у себе зміна серцевого ритму, перепади настрою, коливання ваги, сонливість або безсоння, дискомфорт в області горла (біль, відчуття клубка або задуха), турбують відчуття браку повітря, розлади роботи шлунково-кишкового тракту, сухість шкіри або пітливість, не зволікайте зі зверненням до лікаря. Консультацію можна отримати безкоштовно і навіть в онлайн режимі.

Illustration
Illustration

Онлайн-консультація

Безкоштовна консультація з хірургом-ендокринологом

Thank you!

We will contact you shortly

Can't send form.

Please try again later.