"Я вдячна лікарям за можливість няньчити внучку"

Історія Наталії (зоб)

Illustration

"Проблеми зі щитовидкою у мене почалися дуже давно - ще після Чорнобиля. Як понервував, в горлі відразу ніби кому з'являється. Сон став чуйний, набрала вагу. А ще я почала сильно втомлюватися: суп зварила - треба прилягти, в магазин сходила - з ніг падаю, про роботу взагалі мовчу - до пенсії ледве дотягла. Всі ці біди я списувала на вік.
Але коли син потрапив по мобілізації на війну, мені почало ставати все гірше, гірше й гірше. Коли від нього немає вісточки, а по новинах показують палаючий вертоліт ... коли бачиш зведення з кількістю загиблих за добу ... відразу починається задуха, мене душить, горло здавлює ніби в лещатах. Бувало таке, що взагалі не могла спати - зовсім. Всю ніч лежала і мучилася ... на ранок не було сил встати з ліжка, але заснути все одно не могла.

Так тривало день у день ... Здала я за ці чотири роки повністю - зі щитовидкою сильно все погіршився. Довела себе, як то кажуть, до ручки ...
Коли син демобілізувався, дочка повезла мене сюди - в обласну лікарню.
Мені пощастило - я потрапила в золоті руки хірурга. Коли Василь Петрович мене увидил перший раз, у нього в очах було сильне здивування. Пацієнти, як я у нього, напевно, бувають дуже-дуже рідко - з такою ось запущеною формою.
Мене терміново відправили на обстеження. Чекати вже було небезпечно для життя - час йшло на добу, а то й години. Всі аналізи, узі і біопсію зробили прямо тут - не довелося їздити по всьому місту. І що мене здивувало, за один день.
Після отримання результатів виявилося, що якби я посиділа вдома ще чуть-чуть, то просто задихнулася б - моя величезна щитовидка вже майже повністю перекрила мені кисень.

Зараз моє життя налагоджується. Я добре себе почуваю - перший раз за кілька десятків років. Немає задухи, сплю нормально, сили з'явилися. Нещодавно я стала щасливою бабусею - у сина поповнення. Можу няньчити свою внучку, дивитися, як вона росте. Я вдячна за це долі, лікарям і доньці, яка вчасно змусила мене звернутися за допомогою. Операція, яку я так боялася, пройшла успішно, хоч і була дуже складною через розмір моєї щитовидки. Василь Петрович і Назар Аладдіновіч - дійсно хірурги від Бога!
Я хочу застерегти людей, які страждають щитовидкою, але тягнуть до останнього і бояться йти до лікарів, як я - не повторюйте мою помилку! Мені вона коштувала багатьох років повноцінного життя, а могла коштувати життя взагалі!

Illustration

Не бійтеся і сміливо звертайтеся до лікарів. Мені сподобалося в обласній, на Багговутівській - лікарня сучасна, умови відмінні, але головне, звичайно, фахівці - справжні профі! "

Історія Наталії заслуговує на особливу увагу. Це один з найбільш пам'ятних випадків в практиці хірургів-ендокринологів, які оперували хвору. Вони визнає, що були вражені розмірами щитовидної залози пацієнтки - за час своєї практики таке лікарі бачили всього пару раз. Операція була складною і тривала 5 годин, був ризик пошкодження голосових зв'язок, через що пацієнтка б ніколи не змогла говорити. Але ж все могло бути простіше, якби Наталія звернулася раніше.

Illustration
Illustration

Онлайн-консультація

Безкоштовна консультація з хірургом

Thank you!

We will contact you shortly

Can't send form.

Please try again later.